Kontakt os

Bestyrelsen for Aalborg Havkajak klub. Birgitte Due Thompson(formand), Martin Boisen (kasserer), Jette Marie Christensen,
Olav Bennike, Nadja Albertsen.

Suppleant: Jytte Halvgaard.

Ansvarsområder:
Birgitte Due Thompson: 
  • Formand
  • birgitte.thompson@aalborghavkajak.dk
Martin Boisen: 
  • Kasserer
  • martin.boisen@aalborghavkajak.dk
 Olav Bennike:
  • Bestyrelsesmedlem
  • olav.bennike@aalborghavkajak.dk
Jette Marie Christensen:
  • Bestyrelsesmedlem
  • jmc@aalborghavkajak.dk
 Nadja Albertsen: 
  • Bestyrelsmedlem
  • Nadja.albertsen@aalborghavkajak.dk
 Jytte Halvgaard: 
  • Suppleant til bestyrelsen
  • jytte.halvgaard@aalborghavkajak.dk
Per Frandsen:
  • Administrator rokort.dk
  • FB administrator
  • Nye medlemmer
  • Kajakdepotet
  • Adgangs chips til VFP og kajakdepotet
  • per.frandsen@aalborghavkajak.dk
 Webmaster: 
  • Webmaster.
  • david.lee@aalborghavkajak.dk

Eventyret starter i Aalborg Havkajak klub